Apie mus

„ABADELĖ“ – privatus vaikų lopšelių-darželių tinklas Vilniuje.

Mūsų istorija

„Abadelė” – šeimos darželis,  įkurtas 2011 m., remiantis siekiu sukurti išskirtinai jaukią, namus primenančia aplinką vaikui. Vaiko ir šeimos gerovę laikydama pamatiniu savo veiklos principu, „Abadelė“ taikliai tenkina jaunų šeimų ir jų mažylių poreikius. Pasiekę aukščiausią ikimokyklinio ugdymo kokybės lygį, tapome patikimu mažų atskirų lopšelio-darželio grupių tinklu visame Vilniaus mieste, tėveliams patogiose vietose.

 

Didžiuojamės „Abadelės“ darželyje padėdami tėvams formuoti laisvą, smalsią, savarankišką, savimi pasitikinčią asmenybę ir sąmoningą pasaulio pilietį.

Apie mūsų darželius

„ABADELĖ“ – privatus vaikų lopšelių-darželių tinklas Vilniuje. Mūsų stiprybė ir pasididžiavimas – kvalifikuota pačių mažiausių vaikučių (8 mėn.+) priežiūra ir ypač kokybiškas ankstyvasis ugdymas. Nuo pat įkūrimo ypatingą dėmesį skyrėme darbui su mažaisiais vilniečiais, sukaupėme vertingą patirtį ir užsitarnavome pagrįstą tėvelių pasitikėjimą.

ESMINĖS VERTYBĖS :

  • puiki vaiko emocinė ir psichologinė savijauta;
  • sveika gyvensena:

maistas – pienas, daržovės ir vaisiai, kruopų košės, sriuba, kokybiška mėsa

judėjimas – mankšta, judrieji žaidimai, lakstymas lauke du kartus per dieną beveik visokiu oru

higienos įpročių formavimas;

  • kokybiškas ikimokyklinis ugdymas:

specialios ankstyvojo ir ikimokyklinio ugdymo programos

sustiprintas ankstyvasis ugdymas, taikant pačias palankiausias metodikas

papildoma meno, muzikos terapijos, ir ankstyvojo vaikų sporto veikla

h-02
151775317_3720026594731366_8595233353381321917_n

Aplinka – jauki, draugiška, saugi…

Mūsų grupelės – kaip šeimos, matome kiekvieną!

Vadovaujamės principu, kad tik laimingi, gerai darbe besijaučiantys ir savo darbu patenkinti pedagogai gali puikiai ir su džiaugsmu dirbti jiems patikėtą darbą.

Kiekvienas mažylis mums svarbusmielas ir savas. Ypatingą dėmesį skiriame naujiems draugams adaptacijos metu. Niekur neskubame, prisitaikome prie mažylio ritmo – turime tiek laiko, kiek jam reikia.

Vaiko ir jo šeimos lūkesčiams bei poreikiai mūsų prioritetas. Glaudžiai bendradarbiaujame su šeima, taip užtikrindami nuoseklų vaikų ugdymą. Su tėvais keičiamės informacija apie šeimos įpročius, įvykius ir vaiko nuotaikas namuose, reflektuojame veiklą ir pasiekimus mūsų grupėje.

Aplinka – saugi, jauki, skatinanti pažinti… Grupėse formuodami ir atskirdami erdves jas pritaikome pagal grupės vaikų amžiaus poreikius. Kuriame estetišką, jaukią, erdvės vaiko fantazijai paliekančią aplinką.

Baldai ir įrengimai – atitinkantys visus saugos reikalavimus, O taip pat spalvingi ir patogūs vaikų savarankiškai veiklai.

Ugdymo priemones ir žaislus parenkame atsižvelgdami į vaikų amžių, jų poreikius, inventorių nuolat atnaujiname ir papildome.

Arti namų ar darbo – tėveliams patogu!

Stengiamės įsikurti įvairiose vietose!

 Norite prie namų? O gal pakeliui į darbą? Pažvelkite, mus rasite visur!