Aplinka – jauki, draugiška, saugi…

Mūsų grupelės – kaip šeimos, matome kiekvieną!
Visi

Vieta kur visi laimingi

Vadovaujamės principu, kad tik laimingi, gerai darbe besijaučiantys ir savo darbu patenkinti pedagogai gali puikiai ir su džiaugsmu dirbti jiems patikėtą darbą.

 

Kiekvienas mažylis mums svarbusmielas ir savas. Ypatingą dėmesį skiriame naujiems draugams adaptacijos metu. Niekur neskubame, prisitaikome prie mažylio ritmo – turime tiek laiko, kiek jam reikia.

 

Vaiko ir jo šeimos lūkesčiams bei poreikiai mūsų prioritetas. Glaudžiai bendradarbiaujame su šeima, taip užtikrindami nuoseklų vaikų ugdymą. Su tėvais keičiamės informacija apie šeimos įpročius, įvykius ir vaiko nuotaikas namuose, reflektuojame veiklą ir pasiekimus mūsų grupėje.

 

Aplinka – saugi, jauki, skatinanti pažinti… Grupėse formuodami ir atskirdami erdves jas pritaikome pagal grupės vaikų amžiaus poreikius. Kuriame estetišką, jaukią, erdvės vaiko fantazijai paliekančią aplinką.

 

Baldai ir įrengimai – atitinkantys visus saugos reikalavimus, O taip pat spalvingi ir patogūs vaikų savarankiškai veiklai.

 

Ugdymo priemones ir žaislus parenkame atsižvelgdami į vaikų amžių, jų poreikius, inventorių nuolat atnaujiname ir papildome.