Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai į dažniausiai mums užduodamus klausimus.

Mes dalijamės su jumis spaudoje:

Priėmimas:

Rekomenduojame vietą rezervuoti bent prieš 3-6 mėn.

Susidomėjus vienu iš Abadelės filialų, priėmimo tvarka nurodyta čia. Rezervacija baigiama, kai pasirašomos dvišalės sutartys tarp tėvų ir ugdymo įstaigos bei sumokamas vienkartinis ir negrąžinamas stojamasis mokestis.

 

 

Tai – individualu, tačiau mažylius priimame nuo 8 mėnesių, mūsų patirtis rodo, kad buvimas tarp bendraamžių jiems tampa itin svarbus visapusiškam tobulėjimui. Mūsų komanda – kvalifikuoti specialistai, specialiai pasiruošę ugdyti pačius mažiausius ir lydėti juos iki mokyklos.

Mokėjimai:

Stengiamės sutaupyti ten, kur galime, neaukodami kokybės ir mūsų užsibrėžtų aukštų standartų. Siūlome geriausią ugdymą už sąžiningą kainą. Visą kainyną galite rasti paspaudę čia.

Taip, galima pasirinkti iš trijų standartinių lankymo modelių: visos dienos, pusės dienos ir 3 d.d. per savaitę. Jeigu reikalingas individualus sprendimas – mes pasistengsime jį surasti.

Jeigu šeima atitinka Vilniaus miesto savivaldybės nurodytas sąlygas, t. y. bent vienas iš tėvų ir vaikas yra registruoti Vilniaus mieste tuo pačiu adresu – kompensacija bus taikoma.

Kaina kinta priklausomai nuo lankymo modelio, plačiau paspaudus čia.

Neatvykus į darželį ir pranešus apie tai iki 8:00 val., mokestis už maitinimą
neskaičiuojamas. Esant rimtam ir ilgalaikiam (10 d.d. ir daugiau) susirgimui taip pat taikome papildomas
nuolaidas.

Neradote atsakymo į norimą klausimą? Parašykite mums pasinaudoję kontaktų skiltimi arba žemiau esančia forma.