Maistas

Mūsų stalus puošia spalvingi, maistingi, švieži ir kvapnūs patiekalai!

Subalansuota mityba

Džiaugiamės, kad mums maistą tiekia „Troškinys“ – virtuvė, įkurta specialiai Vilniaus lopšelių-darželių vaikams.

Esame dėkingi už pilnavertį, šviežią, šiltą maistą, pritaikytą vaikams pagal amžiaus grupes ir kasdien atsakingai gaminamą tikrų profesionalų.

Valgiaraštis atitinka visus vaikų mitybos reikalavimus, yra sudaromas dietologų ir maisto technologų. Todėl maistas yra ir sveikas, ir skanus.

Jei reikia, meniu individualiai pritaikomas alergiškiems vaikams ir turintiems kitokius mitybos įpročius, taip pat nuolat atnaujinamas keičiantis metų laikams – vaikai mokosi pažinti įvairius skonius.

Atsisakoma riebių, saldžių patiekalų ir dantų kariesą, nutukimą skatinančių ar nevertingų produktų. Meniu papildomas sezono daržovėmis ir uogomis.

Ekologiškos daržovės, kokybiška mėsa, košės, pilno grūdo duona – visa, ko reikia augančiam ir mąstančiam vaikui!

Dalyvaujame pieno ir vaisių vartojimo skatinimo programose – vaikams nuolat patiekiamas ekologiški pieno produktai, daržovės, vaisiai ir natūralios sultys.

Didelę reikšmę teikiame ne tik pačiam maistui, bet ir valgymo kultūrai, estetikai. Ar mažylis valgys viską, didele dalimi priklauso nuo viso valgymo ritualo.  Ypač svarbu ne tik nusiplovus rankytes visiems kartu susėsti prie staliukų, bet estetiškai patiekti maistą, aptarti kokie patiekalai bus valgomi, susieti su jau vaiko turimomis žiniomis apie daržoves, vaisius, kitus maisto produktus.

Mes valgome neskubėdami ir mėgaujamės valgiu!